Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Zieleń to Życie 2014

28-30 sierpnia 2014 r. nasza szkółka brała udział w 22. międzynarodowych targach roślin i ogrodów ZIELEŃ TO ŻYCIE. Nasze stoisko zostało wyróżnione Srebrnym Wawrzynem, a w konkursie nowości powojnik 'Stefan Franczak' otrzymał złoty medal.

W tym roku wprowadziliśmy do oferty wiele nowości, w tym także odmiany wyhodowane w naszej szkółce, których mamy już ponad 30! Wybór 12 szczególnie polecanych, nowszych odmian powojników hodowli Szczepana Marczyńskiego został zaprezentowany jako SZCZEPAN MARCZYŃSKI CLEMATIS COLLECTION 2014.

Jedna z odmian z kolekcji, Clematis 'Stefan Franczak' o błękitnych kwiatach nazwany na cześć polskiego hodowcy powojników, otrzymała najwyższe wyróżnienie wystawy - złoty medal w konkursie nowości.

Na stoisku można było oglądać filmy poradnikowe, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wszystkie wideoporady o sadzeniu i pielęgnacji powojników i innych pnączy są dostępne tutaj oraz na kanale w serwisie YouTube.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.