Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Oferta hurtowa 2019

Szanowni Państwo!

Gorące i słoneczne lato 2018 roku sprawiło, że rośliny zdrowo rosły i pięknie kwitły. Zimę bezpiecznie przeczekają w chłodniach lub lekko podgrzewanych tunelach foliowych i już od marca będą przygotowane do sprzedaży. Sezon 2019 zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie.

Miło mi Państwa poinformować, że nasza odmiana Schizophragma hydrangeoides BURST OF LIGHT® w czerwcu 2018 r. została nagrodzona złotym medalem na wystawie Salon du Vegetal w Nantes we Francji. Uznano jej wyjątkowe walory w rozjaśnianiu zacienionych miejsc w ogrodzie. Gorąco ją polecam.

Atrakcją 2019 roku będą też dwie nowe odmiany powojników wyhodowane w naszej szkółce:
- Clematis ‘Pink Beauty’ (dostępny od wiosny) oraz
- Clematis ‘Lavender Beauty’ (dostępny od jesieni).

W 2019 r. będziemy kontynuować i rozwijać działania wspierające sprzedaż naszych roślin w sklepach i centrach ogrodniczych. Rośliny sprzedawane będą w barwnych pojemnikach w kolorach odpowiadających barwie kwiatów, liści lub owoców. Dostępne będą metalowe, ocynkowane stelaże stabilizujące i poprawiające ekspozycję naszych roślin oraz torby podarunkowe.

W ramach wiosennej promocji do każdego zakupionego drugiego stelaża dodamy bezpłatnie 2 paczki toreb podarunkowych (100 szt.). Do pierwszej wiosennej dostawy bezpłatnie dołączymy ilustrowaną ulotkę „Zalecenia dotyczące postępowania z roślinami nabytymi w naszej szkółce”.

Wydaliśmy dwie nowe barwne, ilustrowane ulotki A4 o różach pnących i okrywowych, a także o winorośli owocowej, które będą nieodpłatnie dołączane do odbieranych roślin. Na wszystkie nasze etykiety wprowadzamy QR kody umożliwiające przekierowanie na naszą stronę clematis.com.pl, czyli do opisu i ilustracji dotyczących danego gatunku czy odmiany.

Modernizujemy naszą stronę internetową dostosowując ją do potrzeb urządzeń mobilnych. Naszym poważnym klientom nieodpłatnie udostępnimy banery promocyjne do maskowania ekspozytorów zbudowanych z palet oraz banery tematyczne: „Tu kupisz rośliny pochodzące ze szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy”, „Pnącza – zdrowie z natury”, „Actinidia czyli Mini Kiwi” oraz „Jagoda kamczacka”.

Przypominam Państwu, że nasze rośliny są oznaczone etykietami ze znakiem firmowym, który jest gwarancją pochodzenia i najwyższej jakości. Proszę o przekazywanie tej informacji również Państwa klientom.

Nasze rośliny prezentujemy na wystawach krajowych i zagranicznych. W 2019 roku zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych stoisk na wystawach:

  • 22˗25 stycznia – IPM, Essen
  • 21˗23 lutego – GARDENIA, Poznań
  • 20˗22 kwietnia – Hortiflorexpo, Shanghai
  • 5˗7 września – Zieleń To Życie, Warszawa
  • 10-12 września – FlowersExpo, Moskwa
  • listopad – Zielony Show Room, Konstantynów Łódzki

  Życzę udanego sezonu i zapraszam do współpracy,

                                                        Szczepan Marczyński


Formularz zamówienia

 

W szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zapraszamy do współpracy sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie, administracje oraz firmy urządzające tereny zieleni. Prosimy o zapoznanie się z warunkami sprzedaży. Naszą ofertę wysyłamy pocztą tradycyjną raz do roku na wiosnę. Zamówienia należy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.