Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Jakość

Od początku istnienia firmy kładziony jest szczególny nacisk na jakość produkowanych roślin. Rośliny w pojemniku 2-litrowym przechodzą trzyletni cykl produkcji. Dzięki ciągłemu poprawianiu organizacji pracy, precyzyjnej powtarzalności procesów technologicznych, stosowaniu najlepszych certyfikowanych podłoży i nawozów oraz dobieraniu ich, podobnie jak sposobu nawadniania, do potrzeb poszczególnych gatunków, a nawet odmian, uzyskiwane rośliny są zdrowe, silnie rozrośnięte i dobrze przekorzenione.

Rośliny wychodzące z naszej szkółki są zgodne z Zaleceniami jakościowymi Związku Szkółkarzy Polskich. Mają minimum 2 silne pędy wyrastające do 10 cm od podstawy i uprawiane są w pojemnikach 2-litrowych oraz większych.

Roślinom towarzyszy obszerna, bogato ilustrowana informacja o cechach, wymaganiach oraz możliwościach stosowania poszczególnych roślin w postaci własnych etykiet, ulotek, broszur, plakatów, rozbudowanych stron internetowych i licznych publikacji w prasie oraz książek autorstwa dra Szczepana Marczyńskiego.

Produkowane rośliny znajdują nabywców nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Obecnie rośliny są eksportowane do 36 krajów na 5 kontynentach.

korzenie


Certyfikaty

Clematis Źródło Dobrych Pnączy to nowoczesna firma, która w ciągu 25 lat  działalności zdobyła mocną pozycję zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Asortyment roślin jest stale poszerzany o nowe gatunki i odmiany.

Dla utrwalenia wysokiej jakości został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2001. W lutym 2009 r. szkółka przeszła  pomyślnie certyfikację przez renomowaną firmę TÜV Rheinland.

1 czerwca 2009 roku szkółka została uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” w konkursie pod patronatem prezydenta Lecha Kaczyńskiego za „powojniki oraz inne pnącza ogrodowe w pojemnikach”. Była to pierwsza firma rolnicza produkująca rośliny, która  zdobyła ten laur. Otrzymanie tego wyróżnienia było potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych roślin i nagrodą dla właścicieli i pracowników firmy.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.