Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Właściciele

 

"Zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej - produkcją wysokiej jakości roślin"

 

Dr inż. Szczepan Marczyński

W 1969 r. ukończył Wydział Ogrodniczy SGGW w Warszawie a w 1973 r. otrzymał stopień doktora nauk rolniczych. Odbył roczny staż (1977-78) w USA na Uniwersytecie w Cornall i ośmiomiesięczny (1987-88) w Boskoop w Holandii. Od 1970 roku do połowy lat 90-tych pracował na stanowisku naukowo-dydaktycznym na Wydziale Ogrodniczym SGGW.
Opublikował 15 prac naukowych, 2 książki oraz przeszło 100 artykułów popularyzatorskich. Poszukując nowych roślin odwiedził niemalże wszystkie kraje europejskie, a także USA, Kanadę, Nową Zelandię, Japonię i Chiny. 
Jest członkiem  International Plant Propagators' Society, International Clematis Society (prezydent 2004-2008), British Clematis Society oraz Związku Szkółkarzy Polskich (prezes 1997-2000 i 2009-2012).

 

Mgr inż. Władysław Piotrowski

W 1980 r. ukończył Technikum Ogrodnicze w Warszawie, a w 1985 r. Wydział Ogrodniczy SGGW w Warszawie. Jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich.

 

 

 

 

 

 

 

Mgr inż. Andrzej Gruszczyński

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

Jest absolwentem Technikum Ogrodniczego w Lęborku (1996 r.). Dyplom magistra inżyniera uzyskał w 2003 r. na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w warszawskiej SGGW (specjalizacja Szkółkarstwo). Doświadczenie zdobywał podczas kilkumiesięcznych praktyk w Niemczech i Norwegii. W szkółce pracuje od 2003 r. Reprezentuje ją na wystawach krajowych i zagranicznych m.in. w Chinach, Holandii, Niemczech, Rosji, Rumunii, Turcji oraz Włoszech. Jest członkiem Związku Szkółkarzy Polskich.

 

 

 

Mgr inż. Andrzej Rafaląt

Kierownik Działu Produkcji i Rozmnażania

Jest absolwentem Technikum Ogrodniczego w Lęborku (1996 r.). Dyplom magistra inżyniera uzyskał w 2002 r. na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w warszawskiej SGGW (specjalizacja Rośliny Ozdobne). Doświadczenie zdobywał podczas kilkumiesięcznych praktyk w Niemczech i Norwegii. W szkółce pracuje od 2003 r. Zapoznawał się z produkcją szkółkarską, odwiedzając wiele szkółek w Anglii, Holandii, Niemczech, USA i Kanadzie. Jest członkiem International Plant Propagators’ Society i Związku Szkółkarzy Polskich.


FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.