Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Wygląd szkółki

Szkółka CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy, powstała w 1988 r. w Jawczycach k/Warszawy, a w 1996 r. została przeniesiona do Pruszkowa, gdzie mieści się do tej pory. Szkółka ma powierzchnię 9 ha, z tego uprawy w pojemnikach zajmują ponad 7,5 ha. Dysponujemy nowoczesnymi tunelami foliowymi i wszechstronnym wyposażeniem, pozwalającym produkować rośliny wysokiej jakości.

Ciągle poszerzamy asortyment o nowe gatunki i odmiany. Pomaga nam w tym współpraca z kilkudziesięcioma szkółkami w kilkunastu krajach. Zapewniamy naszym Klientom szeroką informację o produkowanych roślinach.


Naszą główną specjalnością jest produkcja powojników (Clematis). W kolekcji mamy przeszło 600, a w produkcji ponad 300 gatunków i odmian, z tego ponad kilkadziesiąt odmian wyhodowanych w naszej szkółce przez Szczepana Marczyńskiego. Produkujemy zarówno powojniki wielkokwiatowe, jak również botaniczne i bylinowe - w pełnej gamie barw i form.

 


Mamy dodatkową specjalizację - aktinidie i inne pnącza mogące rosnąć w ogrodzie w polskich warunkach klimatycznych; w kolekcji mamy ich ponad 150 gatunków i odmian, a produkujemy ponad 130, z tego kilka wyselekcjonowanych w naszej szkółce przez Szczepana Marczyńskiego. Produkujemy ponad to niskie rośliny okrywowe i wybrane, ciekawe krzewy owocowe.

W naszej szkółce prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni. Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.