Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Plantarium 2014

Na tegorocznej wystawie ogrodniczej Plantarium w Boskoop w Holandii, która odbywała się 26-29 sierpnia, Clematis 'Maria Skłodowska Curie'PBR wyhodowany przez Szczepana Marczyńskiego zdobył prestiżową nagrodę prasową PRESS PRIZE.

Clematis 'Maria Skłodowska Curie'PBR wyhodowany przez Szczepana Marczyńskiego zdobył prestiżową nagrodę prasową PRESS PRIZE na tegorocznej wystawie ogrodniczej Plantarium w Boskoop w Holandii. Ta obiecująca odmiana o śnieżnobiałych, pełnych kwiatach została również wyróżniona brązowym medalem w konkursie nowości. To duży sukces dla naszej szkółki, która już drugi rok z rzędu może pochwalić się zdobyciem głównej nagrody dziennikarzy (w ubiegłym roku tę nagrodę otrzymał powojnik 'Diamond Ball'PBR). Press Prize przyznawana jest wyróżniającym się nowościom przez jury, w którego skład wchodzą dziennikarze z branży ogrodniczej z całego świata.

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.