Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

XVIII Międzynarodowa Wystawa Cvety 2011

Srebrny medal na wystawie Cvety'2011 w MoskwieTegoroczna Międzynarodowa wystawa Cvety 2011 odbyła się w dniach 31 sierpnia - 3 września w Moskwie i zgromadziła 355 wystawców z Europy, Azji, Ameryki Południowej i Australii. W nowej hali o powierzchni 16000 m2 prezentowane były rośliny oraz produkty związane ze szkółkarstwem, florystyką oraz ogrodnictwem.


Srebrny medal awers Srebrny medal rewers Dyplom Cwiety 2009


Podczas oficjalnego otwarcia wystawy wystąpił Pan Marek Ociepka - Radca-Minister, Kierownik Wydziału Ekonomiczno-Handlowego Ambasady RP w Moskwie. Szkółka Clematis Sz.Marczyński, W. Piotrowski s.j. wraz z 10 innymi szkółkami zrzeszonymi w Związku Szkółkarzy Polskich zaprezentowała swoje produkty na wspólnym stoisku, które zajmowało powierzchnię ponad 150 m2.

Utrzymane w biało-czerwonej kolorystyce, z podkreśleniem narodowego charakteru, zyskało uznanie w oczach Organizatorów, którzy nagrodzili wspólne stoisko Związku srebrnym medalem i dyplomem w kategorii na najlepiej urządzoną i zaprojektowaną ekspozycję. Do konkursu Nowości zgłosiliśmy trzy nowo wyhodowane przez Szczepana Marczyńskiego odmiany powojników - 'Beautiful Bride', 'Krakowiak' i 'Sweet Summer Love', którym przyznano srebrny medal.

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.