Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

wyjątkowa edycja IPM Essen - złoto i srebro w konkursie IGOTY 2019

Podczas największych targów ogrodnictwa ozdobnego na świecie, IPM w Essen (Niemcy) nasza szkółka otrzymała złotą statuetkę w kategorii Finished Plants and Trees  oraz srebrną w kategorii Young Plants w konkursie International Grower of the Year 2019,  organizowanym przez International Association of Horticultural Producers (AIPH).

Na początku grudnia 2018 r. międzynarodowe jury wybrało 9 finalistów, wśród których znalazła się nasza szkółka oraz producenci z Belgii, Chin, Danii, Holandii i Kenii. 

W uzasadnieniu  przyznania złotego wyróżnienia w kategorii Finished Plants szkółce Clematis Źródło Dobrych Pnączy napisano: ”Za dobrze ukierunkowaną działalność, która ugruntowała renomę firmy w branży, jako specjalistę od powojników. Jest to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na świecie zajmujących się produkcją powojników i innych pnączy, z wizją i zaangażowaniem w rozwój".
W uzasadnieniu przyznania srebrnego wyróżnienia w kategorii Young Plants stwierdzono: „Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym firma stale doskonali warunki do wzrostu i przechowywania powojników oraz innych pnączy i dzieli się swoimi doświadczeniami w kraju i na świecie.”

Więcej o tej nagrodzie...

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.