Teraz Polska
Clematis na Facebook
Clematis na YouTube
pinterest
instagram
中文(简体) NAZWA ROŚLINY:

Zieleń to Życie 2018

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na wystawie Zieleń to Życie, która odbyła się 6-8 września 2018 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie.

W tym roku prezentowaliśmy mniej znane rośliny z naszej oferty. Oprócz powojników i pnączy ozdobnych, pojawiły się winorośle o jadalnych owocach (selekcja odmian nadających się do uprawy w polskich warunkach klimatycznych), róże pnące i krzewy owocowe. Gości częstowaliśmy świeżymi owocami mini kiwi. Na wystawie zaprezentowana została także nowość - aktinidia ostrolistna 'Chang Bai Giant' o wyjątkowo dużych, intensywnie zielonych owocach. 

Nasze stoisko zostało nagrodzone Srebrnym Wawrzynem w konkursie na najatrakcyjniejsze stoisko wystawy organizowanym przez Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni. Dziękujemy serdecznie!

  

 

FacebookMySpaceTwitterGoogle BookmarksLinkedinPinterest

Skontaktuj się z nami

Szkółka mieści się w Pruszkowie k/Warszawy

  • fax: 22 722 26 63
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzimy tylko sprzedaż hurtową - zaopatrując sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie oraz firmy urządzające tereny zieleni.

Nie prowadzimy ani sprzedaży detalicznej w szkółce ani sprzedaży wysyłkowej.